Apie mane ir darbo metodiką

Išsilavinimas:

Psichologijos bakalauras – University of Dundee (Didžioji Britanija)

Psichologinio konsultavimo magistras – Abertay University (Didžioji Britanija)

Šiuo metu kvalifikaciją keliu Vilniaus universitete, esu individualios psichodinaminės psichoterapijos programos kursantas.

Esu registruotas Britų Psichologinio Konsultavimo ir Psichoterapijos asociacijos (BACP) narys, užtikrinančios etinius bei profesinius darbo ir išsilavinimo standartus. Užtikrinant profesionalią ir efektyvią psichoterapinę pagalbą, savo darbą reguliariai aptariu su kolegomis.

Psichodinaminė psichoterapija

Mano siūloma psichoterapija yra paremta psichodinamine/psichoanalitine žmogaus samprata.

Vienas iš pagrindinių psichoterapijos veiksnių yra kliento ir specialisto tarpusavio santykis, kuris remiasi pasitikėjimu, atvirumu ir autentiškumu. Saugus bei patikimas terapeutinis santykis padeda giliau pažvelgti į dabartines problemas, atsigręžiant į Jūsų gyvenimo istoriją ir praeities patyrimus. Šioje savęs pažinimo kelionėje suvoksite, kaip skausmingos bei nuviliančios patirtys, vidiniai sunkumai ar besikartojančios santykių problemos formuoja bei daro įtaką Jūsų gyvenimui šiandien. Psichoterapija padeda pažvelgti į užslėptas savasties dalis, kurios gyvena mūsų viduje bei suvokti, kaip šios dalys veikia mūsų santykį su savimi ir kitais.

Šioje kelionėje išmoksite kitaip pažvelgti į gyvenimo neapibrėžtumą bei atrasite vidinę drąsą, pasitikėjimą ir viltį gyventi būnant atviresniu su savimi ir savo pasauliu. Psichoterapijos tikslas nėra pašalinti žmogaus individualumo ir unikalumo, veikiau ugdyti geresnį savęs supratimą ir vidinę įžvalgą - tai padeda, galbūt pirmą kartą, pamatyti save be kritikos ar kaltinimo. Psichoterapijos metu sieksime suvokti, kas kliudo Jūsų gyvenime pasirinkti optimaliausius sprendimus ir bandysime pakeisti šiuos besikartojančius scenarijus.

Darbo kartu metu negausite nurodymų, ką rinktis ar kaip teisingai gyventi, veikiau turėsite galimybę iš naujo pažinti savo vidų bei pradėti suvokti ir vertinti savo vidines savasties dalis, kurios iki šiol buvo laikomos asmenybės šešėliuose. Dirbdamas vis pamatau, jog kliento drąsa eiti ten, kur vienam eiti gali būti nedrąsu, veda į vidinio pasaulio atkūrimą, supratimą ir galiausiai taiką su pačiu savimi. Man tai vertingiausia dovana, kurią mūsų darbas kartu Jums gali suteikti.

Susisiekite

Tel: +370677 53 007

El. paštas: z.zymancius@gmail.com

© Žilvinas Žymančius 2018-2022