Apie mane ir darbo metodiką

Išsilavinimas:

2012 - 2016 m. Psichologijos bakalauras – University of Dundee (Didžioji Britanija)

2016 - 2019 m. Psichologinio konsultavimo magistras – Abertay University (Didžioji Britanija)

Nuo 2020 m. kvalifikaciją keliu Vilniaus universiteto medicinos fakultete, esu individualios psichodinaminės psichoterapijos programos kursantas.

Esu registruotas Britų Psichologinio Konsultavimo ir Psichoterapijos asociacijos (BACP) narys, užtikrinančios etinius ir profesinius darbo standartus. Užtikrinant profesionalią ir efektyvią psichoterapinę pagalbą, savo darbą reguliariai aptariu su kolegomis.

Psichodinaminė psichoterapija

Mano siūloma psichoterapija yra paremta psichodinamine/psichoanalitine žmogaus samprata.

Vienas iš pagrindinių psichoterapijos veiksnių yra kliento ir specialisto tarpusavio santykis, kuris remiasi pasitikėjimu, atvirumu ir autentiškumu. Saugus psichoterapinis ryšys padeda giliau pažvelgti į dabartines problemas, atsigręžiant į Jūsų gyvenimo istoriją ir praeities patyrimus. Darbo kartu metu turėsite galimybę pažvelgti į užslėptas savasties dalis, kurios gyvena mūsų viduje bei suvokti, kaip šios dalys veikia santykį su savimi ir kitais.

Šioje kelionėje geriau pažinsite ir suprasite savo jausmus, poreikius bei reakcijas į situacijas, tai padės tinkamiau pasirūpinti savimi ir atkurti vidinę pusiausvyrą. Surasite veiksmingesnius būdus spręsti gyvenime kylančius naujus ar pasikartojančius sunkumus, galėsite drąsiau eiti savo gyvenimo keliu. Kadangi psichoterapijos tikslas nėra pašalinti žmogaus individualumo ir unikalumo, čia negausite nurodymų, kaip reikėtų gyventi. Veikiau turėsite galimybę ugdyti geresnį savęs supratimą ir vidinę įžvalgą - tai padeda, galbūt pirmą kartą, pamatyti save be kritikos ar kaltinimo, atrasti naujas perspektyvas ir palaipsniui pradėti jaustis ramiau, tvirčiau ir stabiliau. 

Dirbdamas vis pamatau, jog kliento drąsa eiti ten, kur vienam eiti gali būti nedrąsu, veda į vidinio pasaulio atkūrimą, supratimą ir galiausiai taiką su pačiu savimi. Man tai vertingiausia dovana, kurią mūsų darbas kartu Jums gali suteikti.

Susisiekite

Tel: +370677 53 007

El. paštas: z.zymancius@gmail.com

© Žilvinas Žymančius 2018-2023